Hakkımızda

Artrak, 1998 yılından bu yana, Avrupa’nın en büyük üçüncü beyaz eşya şirketi olan Arçelik’in Yetkili Servis Sağlayıcısı olarak faaliyet göstermektedir.  İstanbul Beylikdüzü’nde, 2 bin 500 metrekarelik alana yayılan geniş ve zengin içerikli mağazasında, 130 çalışanı ve 55 araçlık filosuyla hizmet veren firma, beyaz-elektronik eşya ve ısıtma-soğutma sistemleri alanında çözüm sağlamaktadır. Yalnızca mağazasının bulunduğu lokasyonda değil, İstanbul ve tüm Trakya’da hizmet sunabilen Artrak, profesyonel ekibi, sağlam altyapısı, geniş lojistik gücü ve tecrübesi ile Türkiye’nin en büyük proje üstlenici firmasıdır. 

 

Yılda 175 bin iş adedi ile alanında en çok işlem yapan 2’nci firma olan Artrak, gelişmiş kapasitesiyle ülkenin en seçkin konut projelerine, dev fabrika yatırımlarına, tüm ölçekteki iş yerlerine ve evlere hizmet sunmaktadır. Firma, özellikle yüksek hane sayısı ile inşa edilen prestijli inşaat projelerindeki tüm konutların, genel alanların ihtiyaçlarını en hızlı, sorunsuz ve güvenilir şekilde karşılama becerisine sahiptir.

 

Kuruluşundan itibaren dünya standartlarında hizmet veren ve Arçelik çatısı altındaki Arçelik, Beko, Altus, Leisure ve Flavel markalarının kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarma hedefiyle çalışan Artrak, alanında uzman personeliyle güvenilir bir hizmet verirken en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamayı, müşterilerine yönelik taahhütlerini söz verdiği zamanda ve tek seferde gerçekleştirmeyi vizyon edinmiştir. Artrak, gelişen dünyanın ve teknolojinin tüm trendlerini takip ederek hizmet kalitesini sürekli olarak en ileri düzeyde tutmaya devam etmektedir.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4