Beko BK 10 W OT Oda Termostatı

Ürün Kodu: #000378

Marka: Marka Yok

star star star star star 378 Değerlendirme
% 30

İNDİRİM

589.99 TL 412.99 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
Ücretsiz Kargo

BEKO  BK 10 W OT ODA TERMOSTATI

KURULUM

Bilindik termostatların aksine, bu kontrol, işlevi iki üniteye ayırır. Alıcı kablo bağlantıları ve ısı açık/ kapalı kontrolünü sağlar. Verici kullanıcı arayüzü olarak işlev görür ve sıcaklık algılama/kontrolü için kullanılır. İki ünite, radyo frekansı (RF) ile birbirine bağlıdır. RF iletişimi, vericiden alıcıya olmak üzere tek yönlüdür, bu yüzden verici alıcıdan geri besleme almaz, verici ekranında bağlantı kopukluğu ikazı görünmez. VERİCİ, duvara monte edilen bir termostattır. Verici, normal bir oda termostatının takılacağı herhangi bir konumda bulunabilir. Verici pille çalıştığı için kablo tesisatı gerekli değildir.

 

Alıcı kazana bağlıdır ve normal bir mekanik veya elektronik saat yerine kullanılabilir. Alıcı kabloları döşenmiş ve sabitlenmeye hazır olarak teslim edilir, bu yüzden alıcı kasasının açılması gerekli değildir. Alıcı üzerinde düğme işlevi, yeşil LED işlevi ve kırmızı LED işlevi gören saydam bir balon düğme bulunmaktadır.

 

ALICI MONTAJI

Vidalar ve dübeller ile veya dış kazan kasası üzerindeki yapışkan manyetik şeritleri kullanarak kazanın yakınında bulunan alıcıyı sabitleyin (her iki sabitleme aracı da temin edilmiştir). Konumu, alıcı ışığı/düğmesi görünür olacak şekilde seçilmelidir. Alıcı kutusu hiçbir sebepten açılmamalıdır. Cihaz sadece kapalı alanlarda ve su veya nem bulunmayan alanlarda monte edilmelidir. Kablo şeması IEE yönetmeliğine uygun olmalıdır. RF Adres Kodu Ayarları, civarda başka bir kullanıcı varsa, ör. bitişik hanede, alıcınız yanlışlıkla bu kişinin vericisi ile çalıştırılabilir. Bunu önlemek için farklı bir RF adres kodu seçebilirsiniz

 

VERİCİ MONTAJI

Alıcı ve verici bağlaşık olarak teslim edilirler, bu yüzden montaj esnasında kodlama prosedürüne gerek yoktur. Verici ve alıcının kodlanmasının gerekmesi durumunda, bu işlem alıcı ve verici birbirine oldukça yakın haldeyken yapılmalıdır (bkz. kodlama talimatları). Alıcıyı sabitlemeden önce, radyo sinyalinin etkin olduğunu kontrol edin (iletişim yoksa, alıcı düzensiz olarak kırmızı veya yeşil olarak yanıp sönecektir). Verici alıcı ile iletişim kurmak için radyo dalgaları kullandığı için, metal cisimlerin radyo sinyallerini zayıflatabileceğini veya yansıtabileceğini unutmayın: buna çelik güçlendirmeli duvarlar, evrak dolapları, mutfak cihazları, aynalar vs. dahildir. Radyostat’ın menzili, yukarıda belirtilen şekilde RF engellerine bağlı olarak, açık havada 40 metre, bina içinde ise 20 metredir. Radyostat’ı bir duvar yüzeyine, engellerden ve doğrudan ısı kaynakları veya cereyandan uzak olan, ısıtma sistemi ile ısıtılan bir odaya yerleştirin. Duvar yüzeyine bağlı olarak vericinin sabitlenmesi için vida ve dübelleri veya çift taraflı yapışkanlar kullanılabilir (her ikisi de tedarik edilir). Yan diyagramı duvar delme ile ilgili referans olarak kullanın. 2 delik arasındaki mesafe 60 mm olup, 5 mm çaplı delikler açın. Dübel kullanıyorsanız, vidaların kutu içinden dübellere takılması için verici kutusunun açık olması gerekmektedir. Verici, alt düğmeye hafifçe bastırarak ve üst taraftan çekerek açılmalıdır. Size temin edilen iki pili, iç kısımda gösterildiği şekilde vericiye takın.

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İLGİLİ ÜRÜNLER

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4